​​​​​​​Ons team

​​​​​​​

Samen werken wij iedere dag met passie aan het onderwijs

Ons team bestaat uit een aantal geledingen: het managementteam, intern begeleiders, groepsleerkrachten en onderwijsondersteunend personeel.

Scroll naar beneden voor de individuele foto's en gegevens van onze personeelsleden.

Het managementteam

G.H. de Ruiter

Directeur
directie@boaz-jachin.nl

G. Lozeman-van Dasselaar

Plaatsvervangend directrice / coördinator midden/bovenbouw
g.lozeman@boaz-jachin.nl

M.R. Florijn

Coördinator onderbouw / groepsleerkracht
m.florijn@boaz-jachin.nl

Intern begeleiders

C. Bos-Mandemaker

Intern begeleider midden- en bovenbouw
/ leerkracht plusklas

c.bos@boaz-jachin.nl

B.M. Schulenburg-Dijkgraaf

Intern begeleider onderbouw / groepsleerkracht
b.schulenburg@boaz-jachin.nl


Groepsleerkrachten

E. Bomhof-de Haer

Groepsleerkracht
e.bomhof@boaz-jachin.nl

J.A. Lindenholz-Buijs

Groepsleerkracht
h.lindenholz@boaz-jachin.nl

E. Lankman

Groepsleerkracht LIO stagiaire
e.lankman@boaz-jachin.nl

C.I. van Asselt-Beyer

Groepsleerkracht
c.vanasselt@boaz-jachin.nl

D. Franken

Groepsleerkracht LIO stagiaire / onderwijsassistente
d.franken@boaz-jachin.nl

A. Langerak-Mons

Groepsleerkracht
a.langerak@boaz-jachin.nl

J. Bout-van den Berg

Groepsleerkracht
j.bout@boaz-jachin.nl

M.G.K. Palland-Pap

Groepsleerkracht
m.palland@boaz-jachin.nl

W. van Eijk-Quik

Groepsleerkracht
w.vaneijk@boaz-jachin.nl

M. van Rijssel-Boer

Groepsleerkracht
m.vanrijssel@boaz-jachin.nl

W. van de Werfhorst-Kroes

Groepsleerkracht
w.vandewerfhorst@boaz-jachin.nl

S. de Wit-de Vogel

Groepsleerkracht
t.devogel@boaz-jachin.nl

B. Kuijt

Groepsleerkracht LIO stagiaire
b.kuijt@boaz-jachin.nl

G.H. Schra

Groepsleerkracht
g.schra@boaz-jachin.nl

N.C. van Asselt-Prosman

Groepsleerkracht
n.vanasselt@boaz-jachin.nl

G. Bestman-Bontenbal

Groepsleerkracht
g.bestman@boaz-jachin.nl

H.J.E. Mulder-de Bode

Groepsleerkracht
h.mulder@boaz-jachin.nl


Onderwijsondersteunend personeel

E. van Strien

Onderwijsassistente
e.vanstrien@boaz-jachin.nl

M. Doorneweerd-Paardenkooper

Onderwijsassistente / remedial teacher
m.doorneweerd@boaz-jachin.nl

A. Mulder

Onderwijsassistente
a.mulder@boaz-jachin.nl