​​​​​​​Ons team

​​​​​​​

Samen werken wij iedere dag met passie aan het onderwijs

Ons team bestaat uit een aantal geledingen: het managementteam, intern begeleiders, groepsleerkrachten en onderwijsondersteunend personeel.

Het managementteam

G.H. de Ruiter

Directeur
directie@boaz-jachin.nl

B. Koetsier-van den Berg

Secretaresse
b.koetsier@boaz-jachin.nl

Intern begeleiders

C. Bos-Mandemaker

Intern begeleider midden- en bovenbouw
c.bos@boaz-jachin.nl

M.R. Florijn

Intern begeleider onderbouw
m.florijn@boaz-jachin.nl

Groepsleerkrachten

E. Bomhof-de Haer

Leerkracht
e.bomhof@boaz-jachin.nl

J.A. Lindenholz-Buijs

Leerkracht
h.lindenholz@boaz-jachin.nl

B.M. Schulenburg-Dijkgraaf

Leerkracht

b.schulenburg@boaz-jachin.nl

C.I. van Asselt-Beyer

Leerkracht
c.vanasselt@boaz-jachin.nl

D. Franken

Leerkracht
d.franken@boaz-jachin.nl

A. Mulder

Onderwijsassistente
a.mulder@boaz-jachin.nl

J.Bout-van den Berg

Leerkracht
j.bout@boaz-jachin.nl

M.G.K. Palland-Pap

Leerkracht
m.palland@boaz-jachin.nl

W. van Eijk-Quik

Leerkracht
w.vaneijk@boaz-jachin.nl

M. van Rijssel-Boer

Leerkracht
m.vanrijssel@boaz-jachin.nl

W. van de Werfhorst-Kroes

Leerkracht
w.vandewerfhorst@boaz-jachin.nl

S. de Wit-de Vogel

Leerkracht
t.devogel@boaz-jachin.nl

G.Lozeman-van Dasselaar

Leerkracht
g.lozeman@boaz-jachin.nl

G.J. Bossenbroek

Leerkracht
g.bossenbroek@boaz-jachin.nl

N.C. van Asselt-Prosman

Leerkracht
n.prosman@boaz-jachin.nl

G. Bestman

Leerkracht
g.bestman@boaz-jachin.nl

G.H. Schra

Leerkracht
g.schra@boaz-jachin.nl

H.J.E. Mulder-de Bode

Leerkracht
h.mulder@boaz-jachin.nl

M.R. Florijn

Leerkracht
m.florijn@boaz-jachin.nl

Onderwijsondersteunend personeel

J.J.A. Kuijlenburg-Baylé

​​​​​​​Remedial teacher
a.kuijlenburg@boaz-jachin.nl